1. Напишіть формулу для обчислення кількості речовини за відомою масою. Виведіть з неї формули для

обчислення маси і молярної маси речовини. Обчисліть масу 2,5 моль хлориду натрію NaCl. 2. Яка кількість речовини і число молекул азоту міститься в посудині об'ємом 20 л (н.у.)? Обчисліть масу цієї кількості азоту. 3. Визначте масу і об'єм (н.у.) 3,01•1023 молекул оксиду сульфуру(VI). Розрахуйте відносну густину оксиду сульфуру(VI) за гелієм і оксидом карбону(IV). 4. Густина газу за воднем дорівнює 17. Визначте молярну масу газу, обчисліть його густину за гелієм. Виходячи із значення молярної маси, зробіть припущення, який газ був використаний

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёв Никита.

Відповідь:

1

n=m/M

m=M*n

M=m/n

M(NaCI)=58,5г/моль

m(NaCI)=2,5*58,5=146,25г

2

n=20/22,4=0,89моль

N=0,89*6,02*10²³=5,375*10²³моль⁻¹

3

M(SO3)=80г/моль

n=3,01*10²³/6,02*10²³=0,5моль

m=0,5*80=40г

V=0,5*22,4=11,2л

D(He)=80/4=20

D(CO2)=80/44=1,8

4

M(газу)=17*2=34

D(He)=34/4=8,5

газ-H2S

Пояснення: