Обчисліть масову частку Нітрогену в пентан-2-аміні.


Ответы на вопрос

Отвечает Караушу Коля.

Ответ:

Молекулярна формула C2H5NH2

Mr(C2H5NH2)=12*2+1*7+14=45

w(N)=14/45*100%=31.11%