1)Маса трьох літрів деякого газу за нормальних умов становить 4.29 г.Визначити молярну масу газу.

2) Газоподібний вуглеводень за нормальних умов має густину 2,5 г/л. Яка його молярна маса? 3) Густина газу за воднем 8. Яка густина цього газу за повітрям? 4) відносна густина невідомого газу за повітрям 1,52. Обчисліть і вкажіть , який об'єм (н.у.) займає цей газ , якщо маса його дорівнює 88 грамів.

Ответы на вопрос

Отвечает Рязанцева Рада.

1000-7

993-7

986-7

979- 7

972-7

965-7

958-7

951-7

944-7

937-7

930-7

923-7

916-7

909-7

902-7

895-7

888-7

881-7

874-7

867-7

860-7

853-7

846-7

839-7

832-7

825-7

818-7

811-7

804-7

797-7

790-7

783-7

776-7

769-7

762-7

755-7

748-7

741-7

734-7

727-7

720-7

713-7

706-7

699-7

692-7

685-7

678-7

671-7

664-7

657-7

650-7

643-7

636-7

629-7

622-7

615-7

608-7

601-7

594-7

587-7

580-7

573-7

566-7

559-7

552-7

545-7

538-7

531-7

524-7

517-7

510-7

503-7

496-7

489-7

482-7

475-7

468-7

461-7

454-7

447-7

440-7

433-7

426-7

419-7

412-7

405-7

398-7

391-7

384-7

377-7

370-7

363-7

356-7

349-7

342-7

335-7

328-7

321-7

314-7

307-7

300-7

293-7

286-7

279-7

272-7

265-7

258-7

251-7

244-7

237-7

230-7

223-7

216-7

209-7

202-7

195-7

188-7

181-7

174-7

167-7

160-7

153-7

146-7

139-7

132-7

125-7

118-7

111-7

104-7

97-7

90-7

83-7

76-7

69-7

62-7

55-7

48-7

41-7

34-7

27-7

20-7

13-7

6-7

Облом Тарасе

Отвечает Мирзоев Юрий.

Ответ

2Ответ

333333333,
M=Vm×p
p=M×Vm
29×22,4=649,6г (л за повітрям


22222222222,
M=Vm×p=22,4×2,5=56г (моль


444,
p1/p2=m1/m2=M1/M2

M1=D×M2
m1=D×m2=1,52×88=133,76

V=m/p=88/133,76=0,65 за н.у.

Объяснение: