Обчисліть відносну густину сульфур(ІV) оксиду SO2 за повітрям.


Ответы на вопрос

Отвечает Мухамадьяров Аскар.

Дано:

SO2

Dпов.(SO2)-?

Mr(SO2)=64 , Mr(пов.)=29

Dпов.(SO2)=Mr(SO2) / Mr(пов.) =64/29=2,21

Відповідь: Dпов.(SO2)=2,21