Визначити об'єм суміші, яка складається з 45 гр пентана (CsH112), 0,35 моль пентену (С5Н10), 10 л

пентину (C5H8)

Ответы на вопрос

Отвечает Шатров Петр.

Ответ:

31,84л

Объяснение:

m(C5H12) = 45г

n(C5H12) = m(C5H12) / Mr(C5H12) = 45 / 72 = 0,625моль

V(C5H12) = n(C5H12) * Vm = 0,625 * 22,4 = 14л

V(C5H10) = n(C5H10) * Vm = 0.35 * 22.4 = 7,84л

V(C5H8) = 10л

V = V(C5H12) + V(C5H10) + V(C5H8) = 14 + 7.84 + 10 = 31,84л