(x+2,3)+3 4/25=7 1/2​


Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Юлия.

Ответ:

Розглянемо рівняння:

(x + 2.3) + 3 4/25 = 7 1/2

Спростимо обидві сторони рівняння. Спершу, перетворимо 7 1/2 на змішаний дріб:

7 1/2 = 15/2

Тепер віднімемо 2.3 і 3 4/25 від обох сторін:

x + 3 4/25 = 15/2 - 2.3 - 3 4/25

Тепер знайдемо чисельний еквівалент дробів:

x + 3 4/25 = 7.5 - 2.3 - 3.16

x + 3 4/25 = 2.04

Тепер віднімемо 3 4/25 від обох сторін:

x = 2.04 - 3 4/25

Тепер спростимо вирази і перетворимо десятковий дріб у змішаний:

x = 2.04 - (3 * 25 + 4) / 25

x = 2.04 - (75 + 4) / 25

x = 2.04 - 79 / 25

Розширимо чисельник 2.04 до спільного знаменника 25:

x = (2.04 * 25) - 79 / 25

x = 51 - 79 / 25

Тепер віднімемо числа:

x = (51 - 79) / 25

x = (-28) / 25

x = -28/25

Отже, значення x дорівнює -28/25.