ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!! Виведіть формулу алкану,густина якого за нормальних умов становить 1,34 г/л


Ответы на вопрос

Отвечает Маяковская Вика.

Дано:

CnH2n+2

p=1,34г./л

---------------------

Виведіть формулу алканa

Используем формулу  p=m÷v отсюда определяем массу  

m=pхv  


m(CnH2n+2)= 1,34г./л х 22,4=30г.  

Составляем уравнение :  

CnH2n+2

12n +2n+2=30  

14n=28  

n=2

Формула алкана C₂H₆ -этан

Отвечает Бездетко Алексей.

ρ=1,34 г/л

СхН2х+2

Знаходимо молярну масу М=ρ*Vм=1,34*22,4=30 г/моль

Підставляємо атомні маси С і Н в загальну формулу алканів і прирівнюємо до 30

12х+2х+2=30

х=2

С2Н6 етан