1. Визначити молекулярну формулу алкану, масова частка Карбону в якому 84,3%. 2. Масова частка

Карбону в органічній речовини становить 82,76%, Гідрогену – 17,24%. Визначити формулу речовини, якщо відносна густина її за воднем становить 29. 3. Вуглеводень, густина якого за нормальних умов дорівнює 2,5 г/л, має масову частку Карбону 0,8571. Виведіть молекулярну формулу вуглеводню.

Ответы на вопрос

Отвечает Антипенко Гена.

дано

D(CxHy)=2.5 g/L

W(C)=0.8571  = 85.71%

-------------------------

CxHy-?

W(H)=1 - 0.8571 =0.1429 = 14.29%

CxHy / 2.5 = 85.71/12 :  14.29 / 1

CxHy=18 : 36

C18H36

Дай пж 5 звёзд.