ПОМОГИТЕ!!!!ПРОШУ!!!!СРОЧНО!!!! Зачача 1 До складу органічної речовини входять атоми

Карбону,масова частка яких становить 85,7%,і Гідроген.Відносна густина її за гелієм дорівнює 7.Обчисліть і виведіть молекулярну формулу речовини.Назвіть речовину. Задача 2 Вуглеводень кількістю речовини 0,3 моль спалили.Утворився Карбон 4 валентний оксид масою 66 г і вода кількістю речовини 1,2 моль.Обчисліть і виведіть молекулярну формулу вуглеводню. Задача 3 Маса алкену об'мом 1 Л(Н.У.) становить 1,875 г.Обчисліть и виведіть його молекулярну формулу.Назвіть споЛУКУ. Прошу срочно помогите)

Ответы на вопрос

Отвечает Романенко Карина.

1.Молярна маса М(СхНу)= D(Не)*М(Не)=4*7=28 г/моль

W(Н)=100-85,7=14,3%

Находимо  співвідношення кількості атомів  

С:Н=85,7/12  : 14,3/1 =7,142 :14,3=1:2

Частинка має склад СН2, її молярна маса М(СН2)=12+2=14, а у нас 28, значить потрібно 28/14=2кількість атомів збільшити в два рази і одержимо С2Н4  -етен

2. Запишемо відношення кількостей речовин  

n реч: n СО2 : n Н2О= 0,3 : 66/44  :  1,2=0,3: 1,5 :1,2=3: 15: 12 =1: 5 :4(це коеф в рівнянні )

СхНу + (х+у/4)О2=хСО2 + у/2Н2О

СхНу + (х+у/4)О2=5СО2 + 4Н2О

С5Н8 пентин

3.

СхН2х

1 л      —1,875 г

22,4 л –  х г

х=42 г/моль ( молярна маса)

12х+2х=42

х=3, С3Н6 пропен