Яка маса залiза вiдповiдае кiлькостi речовини 1,5 моль?


Ответы на вопрос

Отвечает Быкова Мария.
За формулою: ню(кількість речовини)= m( маса речовини)/ M( молярна маса речовини)
m=v*M=1.5*56=84 грам