Який об’єм займе за нормальних умов 0,25 моль водню


Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Юлия.

n(H2)= 0.25 моль

V(H2)-?

V=n*Vm=0.25*22,4=5.6 л

Об'єм водню 5.6 л