Закінчіть рівняння реакцій. а). AL2(SO4)3 +NaOH – > б). Fe2O3+ HCL -> в). Ca(OH)2+CO2

–> г). KOH+H3PO4 ->

Ответы на вопрос

Отвечает Гумерова Индира.

Уравнения:

а) Аl2(SO4)3+ 6NaOH= 3Na2SO4+ 2Al(OH)3

б) Fe2O3+ 6HCl= 2FeCl3+ 3H2O

в) Са(OH)2+ CO2= CaCO3+ H2O

г) 3KOH+ H3PO4= K3PO4+ 3H2O