Помогите Помогите Знайдіть проміжки зростання і спадання та екстрему фу-ції f(X)=(X^(2)-5X)/(X+4).


Ответы на вопрос

Отвечает Хваленков Кирилл.

F`(x)=((2x-5)(x+4)-(x²-5x))/(x+4)²=(2x²+8x-5x-20-x²+5x)/(x+4)²=(x²+8x-20)/(x+4)²=0
x²+8x-20=0
x1+x2=-8 U x1*x2=-20⇒x1=-10 U x2=2
             +                    _                      +
________________________________
возр                  -8 убыв          2  возр
возр x∈(-≈;-8) U (2;≈)
убыв x∈(-8;2)