При якому значенні kграфік функції y= проходить через точку А (-3;0.6) ?


Ответы на вопрос

Отвечает Ослан Кристина.

Y = k/x,   A(-3;0,6)    x = -3,    y = -0,6
-0,6 = k/-3
k=1,8