Помогите срочно! Сторона правильного шестикутника дорівнює 8 см. Знайти діаметр вписаного в нього

кола.

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметов Александр.
Розрахуємо радіус вписаного кола у правильний многокутник 
 r= \frac{a}{2tg \frac{180}{n} }  
де а - розмір сторони правильного многокутника, n - кількість сторін 
r= \frac{8}{2tg \frac{180}{6} } = \frac{8}{2tg30} = \frac{8}{ 2*\frac{\sqrt{3}}{3}} =4 \sqrt{3} (см)
d = 2*r = 2*4 \sqrt{3}=8  \sqrt{3} (cм) - діаметр вписаного в шестикутник кола