Спростіть вираз (2а-1)(4а в квадраті+2а+1) і знайдіть його значення при а=-1/2


Ответы на вопрос

Отвечает Иваночко Ваня.

(2a-1)*(4a^2+2a+1)=8a^3-1. подставляем значение: 8*(-1/2)^3-1=8*(-1/8)-1= -1-1= -2. Ответ: -2.