Есеп 2х квадрат+5х-12=0 теңдеу шығарып беріңіздерші


Ответы на вопрос

Отвечает Башкатова Виолетта.
2х^2+5х-12=0
Д=5^2-4×2×(-12)=25+96=121=11^2
х1=(-5-11)/2×2=-16/4=-4
х2=(-5+11)/ 4= 6/4=3=2