(1ціла3/7)^(-1) -(3цілі 1/3)^(-2) знайти значення виразу


Ответы на вопрос

Отвечает Максотова Акмоншак.
(1 3/7)⁻¹ - (3 1/3)⁻² = (10/7)⁻¹ - (10/3)⁻² = 7/10 - (3/10)² = 0,7 - 0,09 = 0,61