Два листоноші А і В яких розділяє відстань у 59 миль вихжджаючи вранці назустріч один одному.

Листоноша А проїжджає за 2 години 7 миль, а листоноша В за 3 години 8 миль, при цьому В вирушає у дорогу годиною пізніше А. Скільки миль проїде листоноша В до зустрічі з листоношею А?

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорович Женя.

Ответ:

Объяснение: Нехай х- час, який листоноші витратили до зустрічі.  А проїде х×7/2 (милі), В проїде х×8/3 (милі). Відстань між ними ( коли В почне рухатись) буде 59-7/2=55,5 милі. Бо А проїде 3,5 милі до моменту, коли В почне рухатись.

х×7/2+х×8/3=55,5

х(7/2+8/3)=111/2

х×(7·3+8·2)/6=111/2

х×37/6=111/2

х=(111·6)/(2·37)

х=9 (год)

Швидкість В 8/3 (милі/год)

9×8/3=72/3=24 (милі)