a)3(8x-6)=4(6x-4,5) г)2(9x+3)=3(1+6x)б)3(5x-7)=5(3x+4)в)6(2x+1 )=5(2,4x0,2) 6


Ответы на вопрос

Отвечает Юмашевский Максим.

а)32х-18=24х-18     32х-24х=18+18       18х=32           х=18

всі інші вирішити неможливо!

б)15х-21=15х+20  15х-15х=20+21  0х=41 на нуль ділити не можна!!

в) 12х+1=12х+1   0х=0

г)18х+6=3+18х    0х=-3