АЛГЕБРА не виконуючи побудови знайдіть точку перетену з осями кординат графіка функції y=-20x+100


Ответы на вопрос

Отвечает Есимбекова Аружан.

ось абсцисс (y=0): -20x+100=0, -20x= -100, x=(-100)/(-20)=5. Ответ: точка А (5: 0). ось ординат (x=0) : y= -20*0-100= -100. Ответ: точка В ( 0: -100).