При яких додатних значеннях m обидва корені рівняння 0,25х² + 7х +m² =0 рівні між собою


Ответы на вопрос

Отвечает Федоров Никита.
0.25x² + 7х +m² =0
D=0
D=7
²-4*0.25*m²=49-m²=0
(7-m)(7+m)=0
m₁=7
m₂=-7