Пароплав пройшов за течією річки і стільки ж проти течії за 5год.Знайдіть швидкість пароплава в

стоячій воді,якщо швидкість течії річки 4 км⁄год.

Ответы на вопрос

Отвечает Винской Алексей.
За течією х+4
Проти течії x-4
Шлях S
 \left \{ {{3(x-4)=S} \atop {2(x+4)=S}} \right.
x=20