Лінійна функція задана формулою y=5x-1.Знайдіть значення у яке відповідає х=-4; х=0;х=2.Для яких

значень х значення функції дорівнює-6;0;4?

Ответы на вопрос

Отвечает Жебель Оля.

Якщо х=-4, то у=5*(-4)-1=-21; якщо х=0, то у=5*0-1=-1; якщо х=2, то у=5*2-1=9. Якщо у=-6, то -6=5х-1, 5х=-5, х=-1; якщо у=0, то 0=5х-1, 5х=1, х=1/5; якщо у=4, то 4=5х-1, 5х=5, х=1.