Знайдіть координати точки перетину графіка функції y=3x-6 віссю x.


Ответы на вопрос

Отвечает Харлашкина Светлана.
Ось абсцисс(y=0): 3x-6=0, 3x=6, x=6/3=2. Ответ: точка А (2:0).