Допоможіть терміново Розв'язати рівняння: Корінь з х^2-2х+1 + |х-2|=1


Ответы на вопрос

Отвечает Спанова Сандуғаш.
 \sqrt{x^2-2x+1} +|x-2|=1\; ,\\\\ ODZ:\; x^2-2x+1 \geq 0\; ,\; (x-1)^2 \geq 0\; \; pri\; \; x\in R\\\\\sqrt{(x-1)^2}+|x-2|=1\\\\|x-1|+|x-2|=|x-1|+|x-2|=1\\\\Znaki\; (x-1):\; \; \; ---(1)+++++++\\\\Znaki\; (x-2):\; \; \; -------(2)+++\\\\a)\; \; x\ \textless \ 1:\; \; |x-1|=-(x-1)\; ,\; |x-2|=-(x-2)\\\\|x-1|+|x-2|=-x+1-x+2=-2x+3,\\\\-2x+3=1\; ,\; -2x=-2\; ,\; \; x=1\notin (1,+\infty )\\\\b)\; \; 1 \leq x \leq 2\; |x-1|=x-1,\; \; |x-2|=-(x-2)\\\\|x-1|+|x-2|=x-1-x+2=1,\\\\1=1\; \; pri\; \; x\in [\, 1,2\, ]

c)\; \; x\ \textgreater \ 2:\; \; |x-1=x-1,\; \; |x-2|=x-2\\\\|x-1|+|x-2|=x-1+x-2=2x-3,\\\\2x-3=1\; ,\; \; 2x=4\; ,\; \; x=2\notin (2,+\infty )\\\\Otvet:\; \; x\in [\, 1,2\, ]\; .