Розв´яжіть методом додавання систему рівнянь: {(x+2)/6 - (y-3)/15=1 (X+2,5)/9 - (y+3)/6=1/3


Ответы на вопрос

Отвечает Ширшов Ваня.
{(х+2)/6-(у-3)/15=1|×30
{(х+2,5)/9-(у+3)/6=(1/3)|×18

{5(х+2)-2(у-3)=30
{2(х+2,5)-3(у+3)=6

{5х+10-2у+6=30
{2х+5-3у-9=6

{5х-2у=30-16=14
-
{2х-3у=6-5+9=10

5х-2у-2х-(-3у)=14-10
3х-2у+3у=4
3х+у=4
у=4-3х
5х-2у=14
5х-2(4-3х)=14
5х-8+6х=14
11х=14+8
11х=22|:11
х=2
у=4-3х
у=4-3×2
у=4-6
у=-2
Ответ: х=2; у=-2


проверка
(2+2)/6-(-2-3)/15=1
(4/6)-(-5/15)=1
2/3+1/3=1
(2+1)/3=1
3/3=1
1=1-истинно!