Число 4 є коренем рівняння 3хквадрат-bx+4=0. Знайдіть значення b і другий корінь рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Оверин Слава.
3х² - bx + 4 = 0

1) х=4
3· 4² - b · 4 + 4 = 0
48 - 4b + 4 = 0
52 - 4b = 0
4b = 52
b = 52 : 4
b = 13

2) 3x² - 13x + 4 = 0
D = b² - 4ac
D = 169 - 4·3·4=169-48=121
√D = √ 121 = 11
x₁ = (13+11)/6 = 24/6 = 4
x₁ = 4
x₂ = (13-11)/6= 2/6 =1/3
x₂ = 1/3

Ответ: b = 13;  х₂ = ¹/₃