Знайдіть два числа, якщо їх сума дорівнює 13, а різниця між подвоєним першим і другим числами

дорівнює 8

Ответы на вопрос

Отвечает Антонов Евгений.

Х + У = 13

2Х - У = 8

Х + У - 2Х + У = 13 - 8

2У - Х = 5

2Х - У - 2У + Х = 8 - 5

3Х - 3У = 3

Х - У = 1

Х = У + 1

У + 1 + У = 13

2У = 12

У = 6

Х = 7