Серед наведених дробів укажіть найбільший 29/28. 30/29. 31/30. 32/31. 33/32 Як це робиться ? не

розумію, нічого не скорочується

Ответы на вопрос

Отвечает Гордиенко Екатерина.
29/28 = 1 1/28 
30/29 = 1 1/29 
31/30 = 1 1/30 
32/31 = 1 1/31 
33/32 = 1 1/32 
---------------------
1/28 > 1/29 > 1/30 > 1/32 
Ответ 29/28 ( или 1 1/28 )