Рухаючись зі швидкістю v км/годин протягом 6год, автомобіль пройшов шлях s км. Задайте формулою

залежність s від v. Користуючись цією формулою: а) знайдіть s, якщо v=65км/год; б) знайдіть v, якщо s=363км

Ответы на вопрос

Отвечает Лахцутко Катюша.

S=6*v

a) S=6*65=390/км/

б) v=363/6=60.5/ км/ч/