Даю 25 балов !!!!!!Знайдіть площу дна бочки, якщо його діаметр 1,5 м.


Ответы на вопрос

Отвечает Губина Варвара.

Ответ:

S=пR2

R=D/2

R=150cm/2

R=75cm

S=3.14*75_2

S=3.14*5625

S=17662.5cm_2