щороку населення землі зростає приблизно на 2%. скільки людей житиме у 2000 році,якщо в 1990 році

йх було 5,2 млрд?

Ответы на вопрос

Отвечает Столярова Дарья.
5.2 * 0.02 = 0.104 (млрд) - прирост за 1 год
5.2 + 0.104 = 5.304 (млрд) - чере 1 год
10 * 5.304 = 53.04 (млрд) - через 10 лет (ОТВЕТ)