Знайдіть нулі функції у= х^2 -9 дріб х+2


Ответы на вопрос

Отвечает Ангелова Алина.
y= \frac{x^{2}-9}{x+2}

x=0
y= \frac{0-9}{0+2} = -4.5
(0;-4.5)

y=0
x+2≠0
x²-9=0
(x-3)(x+3)=0
x-3=0         x+3=0
x=3             x=-3
(3;0) и (-3;0)