Знайдіть значення виразу 3^0+3^(-4)∙(3^(-2) )^(-3)-(0,5)^(-2)


Ответы на вопрос

Отвечает Іванюк Віка.
3^0=1
3^(-4)=1/3^4=1/81
(3^(-2))^(-3)=(1/9)^(-3)=81*9
0,5^(-2)=(1/2)^(-2)=4
1+(1/81)*81*9-4=1+9-4=6