Скоротіть дріб а2-49в2÷3а+21в


Ответы на вопрос

Отвечает Малюгін Олексій.
 \frac{a^2-49b^2}{3a+21b} =  \frac{(a-7b)(a+7b)}{3*(a+7b)} =  \frac{a-7b}{3}