У пасажирському літаку 144 місця .У кожного ряду салону літака є 6 місць з яких 4 зайняті

пасажирами ,а 2 вільні .Скільки пасажирів у літаку

Ответы на вопрос

Отвечает Danilova Elvira.
1)   144:6=24(ряд.) - всего в самолете
2)   24*4=96(м.) = занято пассажирами

Ответ: 96 пассажиров в самолете