ПОМОГИТЕ МНОГО БАЛОВ!! Катер пройшов під пристані А до пристані В за течією річки і повернувся

назад, витративши на весь шлях 8 годин. Знайдіть відстань між цими пристанями, якщо власна шв катера 8км/год а шв течії річки 2км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Kiseļovs Aleksandrs.
T=8 ч
v₁=8 км/ч
v₂=2 км/ч
S-?

v₁+v₂=8+2=10 км/ч - скорость катера по течению реки
 v₁-v₂=8- 2=6 км/ч   - скорость катера против течения реки

S/2/10+S/2/6=8
S/20+S/12=8
3S+5S=8*60
8S=480
S=60 км