Перший член арифметичної прогресії дорівнює -3, а другий 1. Знайдіть восьмий член прогресії?


Ответы на вопрос

Отвечает Карманова Дарья.
A2=1=a1+d
1=-3+d
d=4
a8=a1+d(8-1)=-3+7d=-3+28=25