Решите уравнение 2х(в квадрате) -7х-15=0


Ответы на вопрос

Отвечает Марвин Макс.
2х2-7х-15х=0
Так оскільки це квадратне рівняння розв*язуємо його на дискримінант.
Формула дискримінанта:D=в2-4ас.
D=42+120=162
D=√162
х1=-7-√162/4 і так залишаємо оскільки корінь з дискримінанта не добувається.
х2=-7+√162/4 і тут теж так залишаєм оскільки так само корінь з дискримінанта не добувається
Отвечает Дорошина Елена.
Вот, вроде бы так
через дискриминант