Сума коренів рівняння х (х2-9)=0 дорівнює ... а)0 ,б)3 в)1 ,г)-2 (х2)-ікс в квадраті


Ответы на вопрос

Отвечает Солодкова Ксюша.
Х(х²-9)=0
х=0 или х²-9=0
                х²=9
             х₂=-3 и х₃=3
в итоге: 0+(-3)+3=0
ответ: а) 0