Доведіть що 8 у 9степ.+8 у 8степ.+8 у 7степ. ділиться на 73


Ответы на вопрос

Отвечает Керейбаев Толеген.

8^9+8^8+8^7=8^7*(1+8+8^2)=8^7 *73, один із множників 73 ділиться на 73, значит і дане число ділиться на 73