У коробці лежать 12 карток пронумерованих числами від 1 до 12 .Яка ймовірність того ,що на навмання

вибраній картці буде число, яке: 1) кратне 3, 2)не кратне ні числу 2, ні числу 5

Ответы на вопрос

Отвечает Нурмуханбет Тимур.
1) кратні 3 це 3, 6, 9, 12. тобто 4 варіанти з 12 Р=4/12=1/3.
2) не кратні 2 і 5 це 1, 3, 7, 9, 11.
Р=5/12.