Знайти три послідовних цілих числа , квадрат найменшого з яких на 11 менший від добутку двох інших

чисел.

Ответы на вопрос

Отвечает Родерман Даниэль.
:))))))))))))))))))))))))))))))))
Отвечает Михатулин Андрей.
(н+1)*(н+2)-н*н=11
3н+2=11
н=3
Искомые числа:  3,4,5.
В самом деле:   4*5-9=11.