Знайти область визначення функції f(x)= 4x(риска дробу)2x-3


Ответы на вопрос

Отвечает Zmcalo Vasia.
f(x)= \frac{4x}{2x-3} \\\\OOF:\; \; 2x-3\ne 0\\\\2x\ne 3\\\\x\ne \frac{3}{2}\\\\x\ne 1,5\\\\D(f(x))=(-\infty ; 1,5)\cup (1,5\, ;+\infty )