800 гривень можна обмінятина 100 дукатів а100 гривеньможна обміняти на 250 талярів Взначте на

скільки дукатів можна обміняти 100 таяі

Ответы на вопрос

Отвечает Бородин Александр.

800грн=100 дукатів.

100грн=250 талярів

800грн=250·8= 2000талярів.

2000 талярів=100 дукатів.

(100*100)/2000=5
Відповідь: 5 дукатів