Знайдіть чотири числа, що утворюють геометричну прогресію, перший член якої менший за третій на

24, а другий більший від четвертого на 8.

Ответы на вопрос

Отвечает Базаркина Анастасия.
A3-a1=a1q²-a1=a1(q²-1)=24⇒1-q²=-24/a1
a2-a4=a1q-a1q³=a1q(1-q²)=8
a1q*(-24/a1)=8⇒-24q=8⇒q=-1/3
a1(q²-1)=24⇒a1=24/(q²-1)=24:(1/9-1)=24*(-9/8)=-27
a2=-27*(-/3)=9
a3=9*(-1/3)=-3
a4=-3*(-1/3)=1