Розв*яжіть будь ласка задачу: Човен за 3 год руху за течією річки проплив 24 км. Знайдіть швидкість

човна за течією і його швидкість проти течії, якщо за 6 год руху проти течі він прорливає такий самий шлях як за 5 год руху за течією.

Ответы на вопрос

Отвечает Самарский Дмитрий.
24:3=8(км)- за течією через 1год.
8*5=40(км)-за течією за5год.
40-за 6год. проти течії
8*6=48(км) проти течії