2 Якого найменшого значення та при якому значенню змінної набуває вираз : 9x^2 + 30x - 25 Помогите

пожалуйста, прошу!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Басаров Арнур.
9x²+30x-25=(9x²+2*3x*5+25)-50=(3x+5)²-50
наименьшее значение -50 при х=-5/3