За перший день триденної велогонки велосепедисти проїхали 7/15 усього маршруту , за другий 2/5

усього маршруту, за третій 40 км .Знайдіть довжину усього маршруту ?

Ответы на вопрос

Отвечает Федотов Юрий.

Х -7/15х -2/5х= 49
х-7/15х- 6/15х=49
2/15х=49
х= 367.5